Zelčić, Zwicker, Šikić-Kaučič i Srbić na SK u Antalyji
12.03.2026
Četvero gimnastičara ZTD Hrvatski Sokol ovog tjedna nastupa na trećem ovosezonskom turniru Svjetskog kupa kojemu je domaćin Antalya. Izravno iz Bakua u Tursku su se preselili Tin Srbić i Tina Zelčić, a njima su se iz Hrvatske priključile Christina Zwicker i Antea Šikić-Kaučič. Kvalifikacije naše predstavnike startaju sutra (petak), a u lovu na nedjeljna finala Tin će biti na preči gdje brani prošle godine osvojeno zlato, Tina i Christina na gredi, a Antea na tlu.